Sandra na podium

Wzorem lat ubiegłych chętni uczniowie ze szkół powiatu cieszyńskiego mogli uczestniczyć w 9. już edycji projektu „Trzy odsłony kultury” zorganizowanego przez Zespół Szkół im. Wł. Szybińskiego zw Cieszynie. Uczniowie las 7 i 8 rywalizowali w trzech kategoriach: konkursie literackim, recytatorskim i wokalnym.

Szkołę Podstawową im. K. K. Baczyńskiego reprezentowały w konkursie recytatorski dwie uczennice: Amelia Jureczka i Sandra Wierzgoń z klasy 7c.

Niezwykle miło nam poinformować, że na podium znalazła się Sandra Wierzgoń. Nasza uczennica piękną i dojrzałą interpretacją wiersza ks. Jana Twardowskiego pt. „Sprawiedliwość” ujęła jury i zdobyła II miejsce. W zmaganiach konkursowych wspierała i dopingowała uczennice polonistka Katarzyna Dynek.

Sandrze z całego serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!