KOLEJNA NOC W SP ZEBRZYDOWICE

Tym razem noc w szkole zapragnęła spędzić klasa 4b. W nocnym wydarzeniu wzięło udział 25 uczniów tej klasy, podczas której wręczyli sobie prezenty jako „zajączka wielkanocnego”9było tuz po świętach) . Impreza rozpoczęła się w piątek 5 kwietnia o godz.20.00 i zakończyła w sobotę 6 kwietnia o 8.00 rano ( w roku szkolnym 2023/24).

Jak to podczas takiej imprezy do naszej dyspozycji była cała szkoła. Rozpoczęliśmy przygotowaniem naszej bazy noclegowej w auli szkolnej. Później była kolacja a po odpoczynku zaczęły się sportowe emocje, czyli nocne granie. Uczniowie rozgrywali mecze w koszykówkę, piłkę ręczną i nożną, a nawet unihokej. Były też różne konkursy sportowe. Po przyjemnym wysiłku był czynny odpoczynek, podczas którego były szachy, gry planszowe, karty i inne zabawy integracyjne. Dla chętnych był też wspólny taniec „Belgijka”. Później odbył się nocny seans filmowy i krótka przerwa na sen. Rano o siódmej pobudka, pakowanie i sprzątanie.

Jak wcześniej już pisano, noc spędzona w budynku szkoły pokazała ją zupełnie z innej perspektywy. Taka noc to doskonała okazja do lepszego poznania się i integracji klasy.

Polecamy – klasa 4b i opiekunowie imprezy: B. Grela-kukuczka i G. Kukuczka