Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne - rok 2019/2020

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2019/2020 Zarząd Rady Rodziców naszej szkoły na posiedzeniu w dniu 15.05.2019r. postanowił nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne. NNW szkolne każdy rodzic może  zawrzeć indywidualnie w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych. Ofertą taką dysponują np. towarzystwa: PZU, HDI, Generali, Warta, PRO AMA, Uniqua, Alianz, TUW, TUZ, AXA, Hestia, Compensa, Interrisk i inne.

Informujemy, iż ubezpieczenie szkolne jest dobrowolne. Każdy rodzic ma prawo ubezpieczyć swoje dziecko w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, różnych Towarzystw, za korzystne Zarząd Rady Rodziców uznaje indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali T.U. S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko). Ponieważ rada rodziców nie będzie wybierać  ubezpieczenia grupowego, pozwala to na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do ich oczekiwań, preferencji i potrzeb.

Informujemy o możliwości skorzystania z portalu  Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród 6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Nasza placówka otrzymała specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką.  https://bezpieczny.pl/20010

Bezpieczny.pl umożliwia w ramach jednej polisy  ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania (np. przedszkola, szkoła średnia, studia), uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl można skorzystać
z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Rabatowego Opiekuna 20010, obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

ZAKUPU TEGO NALEŻY DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 31 SIERPNIA 2019,
BY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA.OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Patryk Gustof

KOD RABATOWY 20010 - OPIEKUNA/ LOKALNEGO POŚREDNIKA Tel. 500 303 470, e-mail: pgustof@bezpieczny.pl