„GÓRA GROSZA” – PODSUMOWANIE

Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, której organizatorem jest Towarzystwo „Nasz Dom”. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie dzieciom, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Pod koniec stycznia pieniądze zostały posegregowane, spakowane i wysłane na adres fundacji. W tym roku udało nam się zebrać 270 złotych i 64 grosze. Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom za włączenie się do naszej akcji.