Bezpieczne ferie kl.IV-VIII

W przededniu przerwy zimowej z uczniami kl.IV-VIII spotkali się nasi nieocenieni strażacy z OSP w Zebrzydowicach- Dh Dariusz Chlebek i Dh Zygmunt Herman. Przeprowadzili prelekcję wzbogaconą prezentacją poświęconą bezpiecznym zachowaniom podczas zabaw zimowych. Zwrócili uwagę na właściwe postępowanie podczas zjazdów z górek, tzw. saneczkowania, zabaw na lodowiskach, w lesie, w górach, podczas kuligów. Przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa, numery alarmowe.

Drodzy Uczniowie!

Ferie zimowe są po to, by odpoczywać, bawić się i rozwijać swoje zainteresowania, na które w okresie nauki wszystkim brak czasu. Mamy nadzieję, że zasady, o których Wam przypomnimy będą doskonałym kierunkowskazem gwarantującym bezpieczne spędzenie ferii zimowych.