GMINNE ZAWODY W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS 4-6

W środę 17.01.24 r w hali sportowej SP Kaczyce odbyły się gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców klas 4-6. Nasze uczennice rozegrały jeden mecz z SP Kończyce M. wygrywając zdecydowanie 18:2 i awansowały do dalszych rozgrywek. Chłopcy również dobrze się spisali. Rozgrywali dwa mecze i oba wysoko wygrali, z SP Kończyce 16:1 i SP Kaczyce 21:3 i również awansowali do zawodów powiatowych Szkolnego Związku Sportowego reprezentując naszą gminę.

W drużynie dziewcząt grały: Janota Oliwia, Juraszczyk Justyna, Kapała Lena, Wiśniewska Natalia, Kwolek Maja, Janas Anna,(w dolnym rzędzie) Baszczyńska Victoria (kapitan), Ptaszyńska Oliwia, Białończyk Nikola, Gocman Oliwia.

W zespole chłopców grali: Feruga Filip (kapitan), Uherek Mateusz, Machej Borys, Wiktor Igor, Michalik Paweł, Kubicjus Mateusz, Rychły Kacper, Zając Antoni, Zorychta Dominik, Krótki Antoni.

B. G-K