SZYJEMY DOBRO 2023-2024

#SzyjemyDobro
#EmotkowePożeraczeSmutków

Trzeci rok  z rzędu nasza szkoła przystąpiła do akcji szycia uśmiechniętych Emotek.
Nadal chcemy pomagać, przekazując samodzielnie uszyte maskotki osobom, które tego bardzo potrzebują. Mamy nadzieję, że dzięki kolorowym i uśmiechniętym Emotkom  obdarowani będą mogli zapomnieć o smutkach , który towarzyszą  im na co dzień .
Część uszytego  rękodzieła chcemy sprzedać  na kiermaszach szkolnych, a zdobyte w ten sposób fundusze zamierzamy przekazać na szczytne cele.

W tym roku grupa szyjących jest bardzo rozpięta pod względem wieku- od przedszkolaka do ósmoklasistów! Liczymy na to, że nasza praca będzie bardzo owocna i będziemy mogli rozsiewać uśmiech i dobro .

Łącząc przyjemne z pożytecznym , przy okazji pomagając innym , w miłej i ciepłej atmosferze spędzamy  czwartki  po lekcjach . Zachęcamy do udziału w akcji! Można do nas dołączyć w każdym momencie .