Chłopak to stworzenie takie, co to bywa różnorakie!

Są weseli i szaleni, nie brakuje wśród nich leni.

Czasem bardzo są poważni, często silni i odważni!

Wciąż nastroje swe zmieniają, plany różne obmyślają.

Ale mimo wszystkich wad, nudny bez nich byłby świat.

Więc dnia tego dziękujemy, że wśród stworzeń tych żyjemy!

Takimi oryginalnymi życzeniami dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego rozpoczęły świętowanie Dnia Chłopaka w naszej szkole. Był to szczególny dzień dla wszystkich chłopców, dziewczyny przygotowały konkursy, wspólne zabawy i słodkie prezenciki. Ogłoszono również wyniki plebiscytu na najsympatyczniejszego chłopca w każdej klasie.

W klasach I-III również postanowiliśmy w szczególny sposób zaznaczyć wyjątkowość tego dnia. Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci naszych kolegów. Nie mogło zabraknąć życzeń, zabaw, drobnych upominków oraz słodkiego poczęstunku. Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia!