Zielona szkoła 3a i 3b.

Dom Wczasów Dziecięcych w Porąbce to niesamowite miejsce położone na terenie przyjaznym ekologicznie w Beskidzie Małym w malowniczej Dolinie Wielkiej Puszczy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. We wrześniu br. uczniowie klasy 3a i 3b wraz z opiekunam -p.Jolantą Plintą, p.Lucyną Kondziołką i p. Aleksandrą Prószńską, mieli możliwość spędzenia czasu w tym miejscu w ramach Zielonej Szkoły. Oprócz zajęć lekcyjnych, uczniowie poznali okolicę, brali udział w turnieju przyrodniczym "Przyjaciel zwierząt", wyjechali na wycieczkę na Górę Żar. Pobyt urozmaiciły również warsztaty robienia mydełek, wykonania podstawek metodą decoupage, zawody sportowe czy wieczorne dyskoteki. Po czterech dniach wrócili z plecakami pełnymi wrażeń i uśmiechem na twarzy.