Propozycja ubezpieczenia PZU NNW Edukacja 2023/2024

Zbliża się początek roku szkolnego, a więc też czas wyboru ubezpieczenia szkolnego dla Naszych pociech.
W związku z tym pragniemy dać rodzicom szansę wyboru dobrego ubezpieczenia dla swoich dzieci.
Przygotowaliśmy specjalną ofertę ubezpieczenia NNW PZU Edukacja dla dzieci i młodzieży.
Mamy do zaoferowania 9 nowych propozycji, które różnią się sumą ubezpieczenia, wysokością wypłacanych świadczeń i składką.

Oferujemy rodzicom możliwość samodzielnego ubezpieczenia swojego dziecka online.
Rodzic sam wybiera dany wariant, opłaca polisę np. BLIKiem i otrzymuje ją bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ubezpieczymy dzieci uczęszczające do żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych oraz średnich a także studentów.

Szczegółowy zakres ubezpieczenia można zobaczyć TUTAJ

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ofercie zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla nauczycieli oraz pracowników placówek oświatowych – zapraszamy do kontaktu.

Dariusz Zaborowski

Telefon:  +48 883 952 595