BEZPIECZNY.PL GENERALI

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne 2023-2024

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 nasza placówka nie będzie organizowała ubezpieczenia
w formie grupowej. Prosimy o ubezpieczanie dzieci w formie indywidualnej.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ
UBEZPIECZENIA POŁĄCZONĄ Z DOSTĘPEM DO WERSJI PREMIUM NA PORTALU ODRABIAMY.PL,
KTÓRĄ OTRZYMALIŚMY OD BEZPIECZNY.PL GENERALI
Szczegóły oferty z możliwością zakupu z 10% rabatem dostępne są pod poniższym linkiem:
www.bezpieczny.pl/24077

NOWOŚĆ - dostęp do portalu Odrabiamy.pl
Kupując ubezpieczenie NNW Szkolne na www.bezpieczny.pl/24077 w wariancie 2 lub wyższym
otrzymujesz: darmowy 30-dniowy dostęp Premium do portalu Odrabiamy.pl oraz 50% zniżki na
pełny roczny dostęp Premium!

Ubezpieczenie Bezpieczny.pl Generali działa wszędzie! Na całym świecie przez cały rok, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W przedszkolu, szkole, w ferie i wakacje, podczas treningów i zawodów sportowych. Wyczynowe uprawianie sportu zawarte w standardzie w każdym wariancie.

Ubezpieczeniem można objąć dzieci już od 4 miesiąca życia bez wymogu uczęszczania do przedszkola czy żłobka. Ubezpieczenie można wykupić także dla starszych dzieci w wieku szkolnym, a także dla studentów.
Dzięki Odrabiamy.pl Twoje dziecko:
- nadrobi zaległości w nauce po chorobie, wypadku lub innej nieobecności
- przygotuje się do: sprawdzianów, kartkówek, egzaminów, testów, matury
- zrobi postępy w nauce
- pogłębi wiedzę z ulubionych przedmiotów szkolnych
Zadbaj o bezpieczeństwo i rozwój swojego dziecka z pomocą najlepszych materiałów
edukacyjnych i profesjonalnego wsparcia.

W sprawie wszelkich pytań odnośnie ubezpieczeń na portalu www.bezpieczny.pl/24077
prosimy o kontakt z:
PATRYK GUSTOF tel./WhatsApp 500 303 470, e-mail: pgustof@bezpieczny.pl