Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Jak co roku wszyscy uczniowie czekali na ten jedyny, najważniejszy dla nich, bo związany z początkiem wakacji dzień, gdy po raz ostatni zabrzmiał szkolny dzwonek, obwieszczając czas wolny od nauki.

Ostatni dzień roku to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Tym razem nie było inaczej. Pani dyrektor Katarzyna Dynek szczególne słowa podziękowań skierowała do Pani Ilony Szatanik, która po latach pracy jako pedagog przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Pani dyrektor dziękowała również za ciężką pracę wszystkim uczniom. Szczególnie wymieniła uczniów klas ósmych, którzy otrzymali nagrody za swoje liczne osiągnięcia.

Następnie rozdano nagrody książkowe, duża grupa uczniów otrzymała świadectwa z biało- czerwonym pasem. Gratulujemy!!!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w klasach I-III poprowadzone przez panią dyrektor Aleksandrę Prószyńską rozpoczęło się krótkim programem artystycznym przygotowanym przez klasy drugie, po czym rozdano nagrody książkowe i dyplomy wyróżniającym się uczniom. To ostatnie spotkanie uczniów z nauczycielami było tym bardziej wyjątkowe, że zbiegło się z odejściem na emeryturę długoletniej nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, Pani Wiesławy Wąsowskiej, która w szkole na stanowisku nauczyciela przepracowała 41 lat. Z ust uczniów i dawnych absolwentów naszej szkoły padły słowa podziękowania i wdzięczności pod adresem emerytowanej już nauczycielki.
Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie rozdane zostały świadectwa szkolne.