KOLEJNA NOC W SZKOLE

Tym razem noc w szkole zapragnęła spędzić klasa 5b. W nocnym wydarzeniu wzięło udział 19 uczniów tej klasy, którzy w ten sposób obchodzili Dzień Dziecka. Impreza rozpoczęła się w piątek 2 czerwca o godz.20.00 i zakończyła w sobotę 3 czerwca o 7.00 rano.

Jak to podczas takiej imprezy do naszej dyspozycji była cała szkoła. Rozpoczęliśmy przygotowaniem naszej bazy noclegowej w auli szkolnej. Później była wspólna kolacja, o którą zadbali rodzice uczniów, którzy przywieźli pyszne pizze. Po odpoczynku po kolacji zaczęło się nocne granie. Uczniowie rozegrali mecze w siatkówkę, piłkę ręczną i nożną, a nawet dwa ognie. Po przyjemnym wysiłku był czynny odpoczynek, podczas którego były zabawy i quizy w grupach. Następnym punktem naszej imprezy były nocne podchody po całej szkole, po ciemku z latarkami. Później odbył się nocny seans filmowy i krótka przerwa na sen. Rano o szóstej pobudka, pakowanie i sprzątanie.

Jak wcześniej już pisano, noc spędzona w budynku szkoły pokazała ją zupełnie z innej perspektywy. Taka noc to doskonała okazja do lepszego poznania się i integracji klasy.

Polecamy – klasa 5b i opiekunowie imprezy: B. Grela-kukuczka i A. Ziętek