Z wizytą w jastrzębskiej „szóstce”

20 kwietnia uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach złożyli wizytę w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju. Uczestniczyli w przedstawieniu profilaktycznym „Drogi Evanie”, w którym mogli podziwiać absolwentów naszej szkoły.

Ponadto wysłuchali prelekcji pani psycholog, która uwrażliwiła na istotne problemy związane z dobrostanem psychicznym młodych ludzi. Atrakcją było zwiedzanie słynnej „szóstki”, szczególnie pracowni zawodowych. Uczniowie przyglądali się zajęciom informatyki, mechatroniki, elektryki, byli w pracowni analityki, biologii. Kto wie, może od września niektórzy zasilą szeregi tej placówki?! Dziękujemy Pani Dorocie Kłopeć za zorganizowanie wyjazdu dla naszych uczniów!