Mamy powody do dumy!

Z ogromną radością i przyjemnością pragniemy poinformować, że dwoje uczniów Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach uzyskało tytuł FINALISTY w konkursach przedmiotowych.

Bartosz Brzóska z klasy 7b przygotowany przez mgr Danutę Taruc doskonale poradził sobie na kolejnych etapach Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii i otrzyma zaświadczenie Śląskiego Kuratora Oświaty potwierdzające, że jest finalistą.

Maja Trzaskalik z klasy 8d swoją radość dzieli z polonistką mgr Katarzyną Dynek. Maja zmierzyła się z trzema etapami, przeczytała kilka dodatkowych tekstów, poznała środki filmowe oraz zgłębiła tajniki polskiej gramatyki. To pozwoliło Jej uzyskać wysoki wynik i tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego potwierdzony zaświadczeniem Kuratora Oświaty. Dla ósmoklasistki sukces ten oznacza dodatkowe 10 punktów w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

Cieszymy się bardzo i gratulujemy Finalistom oraz ich Rodzicom.