III MIEJSCE W POWIECIE W PIŁKĘ RĘCZNĄ DLA DZIEWCZYN Z ZEBRZYDOWIC

Dn. 15.03.2023 r. w hali sportowej w Górkach Wielkich odbyły się finały Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w piłkę ręczą dziewczyn klas  7-8 (rocznik 2008 i 2009).

Naszą gminę reprezentowały uczennice z SP Zebrzydowice, które zajęły trzecie miejsce.  W finale grały z drużynami z SP Ustroń (12:13) i SP Pogórze (6:12). Wcześniej w półfinałach pokonały SP Pogwizdów (8:2) i SP Cieszyn nr 2 (8:3), oraz wygrały gminne eliminacje pokonując SP Kaczyce (12:4) i SP Kończyce Małe (14:2).

Skład drużyny: Paulina Karakuła (kapitan drużyny), Maja Trzaskalik, Emilia Kroczek, Wiktoria Kroczek, Wiktoria Giza (bramkarka), Nadia Twardzik, Amelia Grzonka Lidia Prandzioch, Zuzanna Tomala, Magda Gojowy, Nikola Śmieja, Dominika Michalik. Drużynę przygotowała B. Grela – Kukuczka.