Kiermasz świąteczny

Stroiki, choineczki, bombki, aniołki, kartki i inne ozdoby choinkowe i nie tylko można było nabyć podczas Szkolnego Kiermaszu Świątecznego, który odbył się 14 grudnia 2022r. Kiermasz Bożonarodzeniowy był doskonałą okazją do zakupu ręcznie robionych ozdób choinkowych, dekoracji świątecznych i wyjątkowych prezentów. Wzbudził on ogromne zainteresowanie.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji: wolontariuszom, uczniom, którzy wykonali własnoręczne ozdoby, darczyńcom.

Podziękowania kierujemy również do osób kupujących: rodziców, uczniów i pracowników szkoły. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności i życzliwości dla nas i tego co wspólnie robimy.