Wyjazd na mecz

5 listopada 2022 chętni uczniowie naszej szkoły wyjechali do Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu Zdroju, gdzie dzielnie kibicowali na meczu PlusLigi -Jastrzębski Węgiel vs Asecco Resovia.

W PlusLidze została już tylko jedna niepokonana drużyna -Jastrzębski Węgiel. Aktualni wicemistrzowie kraju wygrali wszystkie osiem spotkań- w tym także to sobotnie, w którym mierzyli się z kapitalnie spisującą się w tym sezonie drużyną z Rzeszowa. Nasza ekipa z Jastrzębia Zdroju wygrała mecz 3:0, lecz wcale nie było to łatwe spotkanie. Po zakończonym meczu mieliśmy możliwość spotkania z jednym z zawodników zespołu Jastrzębski Węgiel -Janem Hadrava, od którego uzyskaliśmy cenne pamiątki w postaci zdjęć i autografów. Zespołowi z Jastrzębia Zdroju życzymy dalszych sukcesów.