Miasteczko zawodów.

W dniu 27 października uczniowie klasy 8b wzięli udział w prezentacji dotyczącej kształcenia zawodowego w Zespole Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju. W zorganizowanym „Miasteczku zawodów” mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną jastrzębskich szkół ponadpodstawowych.

Zajęcia prowadzili starsi koledzy, uczniowie szkół technicznych, ogólnokształcących oraz branżowych. W ciekawy sposób zaprezentowali kierunki kształcenia, wymagania i zapotrzebowanie na rynku pracy. Nasi przyszli absolwenci zostali mile przyjęci przez uczniów, pracowników oraz dyrekcję placówki, mogli poczuć jej klimat i przyjazną atmosferę. Uczniowie wrócili zadowoleni, pełni wrażeń i zmotywowani do planowania swojej edukacyjnej przyszłości.