XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

7 października 2022 r. obchodziliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest promowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. W tym roku obchody tego dnia w naszej szkole przebiegały następująco:

- na lekcjach matematyki na uczniów czekała niespodzianka w postaci gier dotyczących tabliczki mnożenia: planszowej (autorstwa: Anny Parzyszek) oraz Memory,

- na korytarzach pracowały uczniowskie komisje egzaminacyjne i każdy chętny mógł się sprawdzić w tabliczce mnożenia. Certyfikaty ekspertów tabliczki mnożenia otrzymali: Filip Feruga 5b, Paulina Karakuła 8a, Jacek Kędzierawski 8c.

Nauka poprzez zabawę wzbudziła wiele pozytywnych emocji i dużo uśmiechu na twarzach uczniów.