54 Górski Rajd Młodzieżowy

8 października 2022r. chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zorganizowanym przez PTTK Beskid Śląski oddział Cieszyn, rajdzie górskim na "Pożegnanie lata".  Celem rajdu jest propagowanie walorów krajoznawczych Beskidu Śląskiego oraz promowanie aktywnego wypoczynku. Meta tegorocznej wyprawy dzieci i młodzieży znajdowała się na Stożku.

Pieszą wędrówkę rozpoczęliśmy w Wiśle Dziechcinki, następnie przez Mały Stożek dotarliśmy do schroniska PTTK na Stożku.  Nasza ekipa okazała się najbardziej liczną grupą w powiecie za co otrzymaliśmy puchar.  O godzinie 12. 00 rozpoczął się konkurs wiedzy turystycznej. Po raz pierwszy naszą szkołę reprezentowało kilka osób. Antonina Giza oraz Lidia Prandzioch zdobyły III miejsca w swoich kategoriach i otrzymały atrakcyjne nagrody.

Fotorelacja: https://wiadomosci.ox.pl/54-gorski-rajd-mlodziezowy-pozegnanie-lata,78107?fbclid=IwAR1MY71PNx6wILJ7pHVKGIY0MJoRDMwSg90N9moc-FyiyC78suUaz12hSE0