Dzień Chłopaka

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. To święto wszystkich mężczyzn, małych i dużych...
O życzeniach, medalach i słodkiej niespodziance dla Naszych Chłopców nie zapomniała żeńska część Samorządu Uczniowskiego kl. I-III.

Natomiast w klasach starszych w ramach akcji „zgrana klasa”, dziewczyny przygotowały mnóstwo niespodzianek dla swoich kolegów z klasy. Były konkursy i wspólne zabawy, liczne prezenciki i słodkie poczęstunki. Żeńska część SU kl.IV - VIII wręczyła certyfikaty najsympatyczniejszym chłopcom z poszczególnych klas, a w głównym holu szkoły umieszczono pudełko życzeń dla chłopców.

Wspólne świętowanie miało na celu integrację zespołów klasowych oraz uwrażliwienie na koleżeństwo i życzliwość.

Wszystkim chłopakom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!!!