Nauczyciele SZYJĄ DOBRO!

Chcemy Wam opowiedzieć o bardzo ciekawej, oddolnej akcji nauczycielskiej „Szyjemy Dobro”
Nauczyciele szyją Emotkowe Pożeracze Smutków już trzeci rok z rzędu. Dlaczego to robią? Jak sami mówią: „bo każdy potrzebuje czuć się potrzebny, a szycie pożeraczy, które dajemy w prezencie innym daje nam radość, rozwija empatię i wzmacnia poczucie własnej wartości, a także pozwala stać się częścią społeczności, która robi dobro”.
Emotkowe Pożeracze Smutków trafiają na aukcję charytatywną, a zebrane pieniądze wspomogą budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży.
Drodzy nauczyciele - dziękujemy Wam za wsparcie i zainteresowanie tematem psychiatrii dziecięcej w Polsce!
Pani FloBo - to wspaniałe, że zainicjowałaś tę akcję

Nauczycielki naszej szkoły wspierają akcję Nauczyciele Szyją Dobro .
Polega ona na szyciu maskotek - gigantów i wystawianiu ich na licytacji . Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na niezwykle ważne przedsięwzięcie - budowę Centrum Psychiatrii Dziecięcej .
Prosimy o obserwowanie szkolnej strony , będziemy na bieżąco informować o terminach i naszych działaniach .
Opiekunki SKW Danuta Taruc i Agnieszka Ziętek