Próbny alarm przeciwpożarowy.

16 września w naszej szkole odbył się próbny alarm przeciwpożarowy pod nadzorem Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Miał on na celu przećwiczenie z uczniami prawidłowego zachowania oraz drogi ewakuacji na wypadek wybuchu pożaru.

Uczniowie bardzo sprawnie drogami ewakuacyjnymi opuścili budynek szkoły i udali się na wyznaczone miejsce zbiórki. Podczas apelu p. Chlebek wręczył nagrody uczniom biorącym udział w konkursie plastycznym.

Nagrodzeni zostali:

- z klas młodszych: Leon Źdźebło z 1c oraz Wiktoria Klimek z 1c,

- z klas starszych: Arkadiusz Serwotka 6b, Lena Strzelczyk 7b.

Klasy pierwsze miały również okazję spotkać się z panem policjantem, który opowiedział o zagrożeniach jakie mogą czyhać na dzieci w drodze do szkoły. Pierwszaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu. Mamy nadzieję , że teraz już zawsze wszyscy będziemy bezpieczni w szkole i poza nią.