Wycieczka do Energylandii - kl.4b i 6a

7 czerwca we wtorek – uczniowie z klasy 4b i 6a wraz z opiekunami wyruszyli do Rodzinnego Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze. Wycieczka odbyły się dzięki wygraniu w konkursie zorganizowanym przez Radę Rodziców działającą w Szkole Podstawowej w Zebrzydowicach. Do naszej dyspozycji czekało kilkadziesiąt różnorodnych atrakcji. Z uśmiechem na ustach korzystaliśmy z rollercoasterów, urządzeń rozrywkowych, radości nie było końca. Około godziny 17:30 zmęczeni, ale szczęśliwi opuściliśmy Park, a następnie bezpiecznie wróciliśmy do domu.

Taka forma wycieczki była świetną okazją do spędzenia czasu razem, pokonania swoich lęków. Zapewniła doskonałą formę integracji i wspólnej zabawy z rówieśnikami.

Ten wyjazd pozostanie nam w pamięci na długie lata. Dziękujemy!!!