53 Górski Rajd Młodzieżowy "Powitanie wiosny"

W sobotę 14.05.2022 r. odbył się 53 Młodzieżowy Rajd Górski "Powitanie wiosny", którego głównym organizatorem jest PTTK Oddział "Beskid Śląski" z Cieszyna. Metą dla wszystkich uczestników tego rajdu było  schronisko PTTK na Błatniej.

Nasza liczna grupa składała się w sumie wraz z opiekunami z 95 osób.  Podzieleni byliśmy na dwie grupy, obie grupy podążały szlakiem: Górki Wielkie -Zebrzydka - Łazek - Czupel - Wielka Cisowa- Błatnia. Pogoda dopisywała i humory również. Na mecie uczestnicy otrzymali znaczek rajdowy, okolicznościową pieczątkę, ciepły posiłek oraz napój. Szkoła Podstawowa z Zebrzydowic otrzymała puchar za jedną z najliczniejszych grup uczestniczących w tym rajdzie. Kierownikami grup były Beata Hanzlik i Agnieszka Ziętek, a opiekunami: K. Dynek, M. Jarocka, B. Kozikowska, , L. Lasok - Zarzecka, J. Plinta, J. Utikal,  B. Wija.

Fotorelacja z rajdu: https://wiadomosci.ox.pl/53-gorski-rajd-mlodziezowy,75600

(od 52 zdjęcia)