Warsztaty "Od dziergania do ilustrowania”

Nasi wolontariusze zajmują się nie tylko pomaganiem innym. W ramach swoich działań mogą poznawać innych wolontariuszy oraz ciekawych ludzi. Jest to możliwe dzięki koordynatorce projektu- Emotkowe Pożeracze Smutków- Pani Marcie Florkiewicz- Borkowskiej. To właśnie ona postanowiła podziękować szyjącym uczniom i nauczycielom, organizując cykl spotkań z Ludźmi z Pasją.

Drugie spotkanie pod tytułem “Rysować każdy może” odbyło się 1 marca 2022 r. Miało formę webinarium połączonego z zajęciami praktycznymi. Uczennice oraz uczniowie tym razem poznali pasję pani Anny Salamon- robótki ręczne, szczególnie szydełkowanie. Pani Ania przeniosła nas w swój świat- kolorowy i piękny, trochę baśniowy . Pokazała, jak jej pasja przerodziła się w zawód i sposób na życie.

Razem z autorką mogliśmy stworzyć własne literki. Spotkanie było bardzo udane.

Poniżej link do najnowszej książki , której autorką ilustracji jest właśnie pani Anna Salamon.