Jesienny sukces wojewódzki

Jesienne dni sprzyjają refleksji i rozmyślaniom, pozwalają pobudzić wyobraźnię. Z tej okazji skorzystało kilkunastu uczniów naszej szkoły i wzorem lat ubiegłych wzięło udział w wojewódzkim konkursie literackim „Chcecie bajki… oto bajka” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Bibliotekę Publiczną w Buczkowicach.

Zadaniem uczestników było stworzenie baśni z wyrazistym morałem. Poziom tegorocznej edycji zdaniem jurorów był niezwykle wysoki. Z ogromną radością pragniemy poinformować, że na podium znalazła się uczennica naszej szkoły. III miejsce w konkursie uzyskała Zuzanna Augustyn z klasy 7d za baśń O Edwardzie Wspaniałym i trzech elfach. W zmaganiach konkursowych uczennicę dopingowała nauczycielka języka polskiego Katarzyna Dynek. Jesteśmy niezwykle dumni, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!