GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "Moja miejscowość, to moja mała ojczyzna”

W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III, szkół z naszej gminy, a jego celem było umożliwienie dzieciom zaprezentowania umiejętności plastycznych, wyrażania wrażliwości artystycznej, pobudzanie wyobraźni twórczej i wykazanie się aktywnością twórczą oraz motywowanie do poznawania swojej ,,małej ojczyzny” i jej promowania.

Wykonanej różnymi technikami plastycznymi, bardzo pomysłowe prace uczniów, przedstawiały ważne obiekty, miejsca, walory przyrodnicze, turystyczne Kaczyc, Kończyc Małych i Zebrzydowic, takie jak: kaczycki las, kaczycką stadninę koni, zabawy w kaczyckim lesie, pomnik górników, zabytkowy kończycki kościół, cztery pory roku w Kończycach Małych, łabędzie na kończyckim stawie, stację PKP w Kończycach Małych, zamek i szkołę w Zebrzydowicach, zebrzydowicki Młyńszczok, amfiteatr, jako miejsce marzeń i inne.

Jury w składzie: Jadwiga Bajger, Lucyna Kondziołka, Maria Kościelny, przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce- Amelia Benek SP Zebrzydowice

II miejsce-  Daniel Czepczor SP Zebrzydowice

III miejsce-  Liliana Szewczyk, Alan Walica SP Zebrzydowice

Wyróżnienia:

Agata Stawarczyk, Lena Tomica, Rozalia Frysz, Wojciech Standura- SP Zebrzydowice

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy! Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział.

Dziękujemy firmie Lakma z Warszowic za przekazanie drobnych upominków.  Monika Holeksa