,,Niewielki, ale śliczny teatrzyk ekologiczny”

Nawiązując do przypadającego 22 kwietnia Dnia Ziemi, uczniowie klasy 2c przygotowali dla swoich rówieśników z klasy 3a teatrzyk ekologiczny, nawiązujący do konieczności dbania o Ziemię, szanowania środowiska.

Uczniowie przystrojeni w papierowe opaski- kwiaty (wykonanie własnoręcznie na lekcji plastyki), recytowali indywidualnie i grupowo teksty, mówiące o ochronie przyrody. Zaprezentowali również własnoręcznie wykonane transparenty z hasłami ekologicznymi, np.,,Chroń żaby i baobaby!”, ,,Motyl najlżejszym przyjacielem człowieka !”

Starszym rówieśnikom teatrzyk podobał się i z pewnością pogłębił ich wiedzę na temat ochrony przyrody i nauczył, że Ziemia, to nasz wspólny dom i każdy powinien ten dom szanować.