Młodzieżowy Górski Rajd

29 września (sobota) - na ten dzień zaplanowany został 50 Górski Rajd Młodzieżowy "Pożegnanie Lata", w którym wzięło udział ok. dziewięćdziesięciu uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami (B. Hanzlik, B. Karpiel,  K. Knyps - Korycka,  B. Wija, D. Pudełko, A. Ziętek, B. Grela - Kukuczka, G. Kukuczka, J. Nowakowska, U. Czuderna, L. Lasok - Zarzecka, D. Taruc).

Autokary dowiozły uczestników do Wisły - Nowa Osada, skąd  wyruszyli na szlak w kierunku Trzech Kopców Wiślańskich, a pogoda była wręcz bajeczna, dlatego też nikt nie odczuwał trudów wędrówki. Piękne, już jesienne, kolory, zjawiskowe jak z bajki muchomory, świeże, górskie powietrze, dobra atmosfera - wszystko to sprzyjało relaksowi i zdobywaniu szczytu, na którym, jak zwykle, czekała przepyszna grzana kiełbaska z bułeczką i chwila odpoczynku przed zejściem w dół. Wszyscy uczestnicy otrzymali też pamiątkowe odznaki, które wielu stałych wędrowców dołączy do kolekcji.

Zobacz również fotorelację.