Niezapomniana lekcja wychowawcza w kl. 5d

W nietypowej lekcji wychowawczej uczestniczyli uczniowie klasy 5d dzięki swojemu koledze Markowi, a właściwie jego mamie. Pani Nawoja Sarnowska z fundacji Elaphe  przybyła do sali 314 ze swoimi ulubieńcami, by przeprowadzić wśród zainteresowanych „żywą lekcję przyrody”.

Bardzo ciekawymi opowieściami zabrała słuchaczy w niezwykłą podróż po świecie fauny. Atrakcją tego dwugodzinnego spotkania była możliwość pooglądania z bliska niezwykłych okazów, zrobienia sobie zdjęć, a także podotykania niektórych osobników. Dla uczniów było to także przełamywanie lęków i obaw- jedna z koleżanek pierwszy raz trzymała na ręce pająka, a inna osoba pozwoliła, by na szyi zawieszono jej węża. Specjalnie dla uczniów klasy 5d kameleon zmieniał swe kolory, a jaszczurki popisywały się swoimi umiejętnościami.

To były niezwykłe chwile, które pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Uczniowie klasy 5d wraz z wychowawcą składają Pani Nawoi Sarnowskiej z głębi serca płynące podziękowania za bezinteresowne przeprowadzenie zajęć i poświęcenie swojego cennego czasu. DZIĘKUJEMY!