Szkolny Konkurs Kolęd

W ostatni dzień nauki przed przerwą świąteczną tj. 20 grudnia w naszej szkole nadszedł czas wielkiego kolędowania.

W ramach Szkolnego Konkursu Kolęd występowały całe klasy bądź ich przedstawiciele. Projekt odbył się w dwóch kategoriach : klasy IV- VI i VII - VIII. W auli szkolnej zabrzmiały kolędy , pastorałki i piosenki bożonarodzeniowe w różnych opracowaniach , scenografii i choreografii w zależności od umiejętności i kreatywności wykonawców. Jury w składzie: Trzej Mędrcy : Kacper, Melchior i Baltazar po długiej i trudnej debacie wyłoniło laureatów, którzy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
W kategorii klas młodszych ( IV- VI)
I miejsce zajęła klasa 6d
klasa 6a
klasa 5d
wyróżnienie
klasa 4a.
W kategorii klas starszych ( VII- VIII)
I miejsce zajęła klasa 7b
klasa 8a
klasa 7a.

Za pomoc w organizacji konkursu dziękuję Radzie Rodziców, p. Agnieszce Ziętek, p. Izie Gałuszce, szanownemu jury : p. Dagmarze Duraj, p. dyrektorowi Grzegorzowi Gabzdylowi, p. Jarkowi Utikalowi oraz wychowawczyniom klas I- III za umożliwienie skorzystania z pojasełkowej dekoracji. Organizator konkursu Beata Pilśniak- Hojka.