Jasełka „ Mario czy już wiesz…”

Kolorowe i barwne stroje, śpiew tradycyjnych kolęd, ale też mniej znanych pastorałek i piosenek, urokliwa scenografia, zachwycająca oprawa muzyczna,  a przede wszystkim aktorzy, którzy wyjątkowo wczuli się w swoje role. Jasełka  w naszej szkole  urzekły wszystkich i wprowadziły w magiczny nastrój świąteczny.

Przedstawienie przypomniało wydarzenia z czasów narodzenia Jezusa. Szkolna sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Goście zatopili się w pięknej scenografii podziwiając niezwykłe talenty aktorskie.  Poza tradycyjną opowieścią o Narodzinach Pańskich uczniowie zaskoczyli fantastycznymi strojami. Rozbrzmiały dynamiczne dźwięki znanych świątecznych melodii, do których wspaniale tańczyli w profesjonalnych układach zarówno ci młodsi, jak i starsi uczniowie szkoły. Trzeba przyznać, że to był wyjątkowy spektakl, zachwycający magią światła, kolorów i pięknych kolęd.  W przedstawieniu wzięli udział  wszyscy uczniowie z klas 1b i 3a. Całość przygotowały wychowawczynie Anna Holeksa- Stęchły i Dorota Banot.