Pasowanie na ucznia

14 października w auli szkolnej odbyło się uroczyste ślubowanie  i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

Na tę uroczystość dzieci zaprosiły swoich najbliższych. Goście obejrzeli bogaty program artystyczny,   w czasie którego dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach i tańczyły. Ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a po nim Pani Dyrektor wielkim ołówkiem pasowała każde dziecko na ucznia. Wychowawczynie p. Katarzyna Chlebisz, p. Anna Holeksa – Stęchły, p. Monika Holeksa rozdały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki od Rady Rodziców. Na zakończenie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości, a szczególnie jej bohaterów- pierwszoklasistów.