Spotkanie z przyjacielem i miłośnikiem zwierząt

18 października naszą szkołę  odwiedził przyjaciel i miłośnik zwierząt – pan Eryk Kościelny, który spotkał się z uczniami klas 2a, 2c, 1c.

Zaproszony gość bardzo ciekawie opowiadał dzieciom o życiu leśnych zwierząt, pokazał przygotowaną prezentację oraz poroża zwierząt, przypomniał, że zbliża się zima i należy pamiętać o pomocy mieszkańcom lasu, zachęcił do udziału w konkursie plastycznym ,,Leśne zwierzę”. Dzieci uważnie słuchały, były bardzo zaciekawione i same też zadawały panu Erykowi pytania, na które On udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Na zakończenie dziewczynki z klasy 1c  pięknie podziękowały gościowi w imieniu wszystkich uczniów za spotkanie i wręczyły jesienny wrzos. Spotkanie zorganizowała wychowawczyni klasy 1c Monika Holeksa.