DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień 14 października 2019 r. w Szkole Podstawowej w Zebrzydowicach był uroczysty. Uczniowie przybyli do szkoły w odświętnych strojach.

Grupa uczniów zaprosiła nauczycieli na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowaną w auli. Na scenie wystąpili utalentowani muzycznie młodzi artyści, którzy zachwycili odbiorców pięknymi wykonaniami. Nie zabrakło wierszy, słów serdeczności i podziękowań. Montaż słowno- muzyczny uświetnił występ szkolnego chóru „Melodyjka”. Nad całością przedsięwzięcia czuwały panie mgr Aleksandra Prószyńska i mgr Bożena Kozikowska, oprawą muzyczną zajęła się pani mgr Beata Pilśniak- Hojka. Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla całej społeczności szkolnej skierował Dyrektor Szkoły.