Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 kl. I-III

19 czerwca uczniowie klas 1-3 zebrali się wraz ze swoimi rodzicami na boisku szkolnym na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2018/2019.

Na początku P. Dyrektor podsumowała pracę dzieci, przedstawiła osiągnięcia. Wyróżniającym  się uczniom wręczono  nagrody oraz dyplomy. Następnie dzieci pożegnały odchodzącą na zasłużoną emeryturę P. Bożenę Karpiel, która przez wiele lat prowadziła zajęcia katechetyczne w naszej szkole. Zaprezentowały okolicznościowe wiersze oraz wręczyły jej kwiaty.

Po odśpiewaniu pieśni szkoły wszyscy uczniowie wraz z wychowawczyniami oraz rodzicami udali się do klas, aby odebrać świadectwa z promocją do wyższej klasy. Wszystkim gratulujemy i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!