51 MŁODZIEŻOWY RAJD GÓRSKI „POWITANIE WIOSNY”

Słoneczna pogoda i piękne widoki towarzyszyły naszym uczniom podczas 51 Młodzieżowego Rajdu Górskiego, który odbył się w sobotę 11.05.2019 r.

W trasę wyruszyły dwie grupy uczniów (kl. I-III i kl. IV-VII) wraz z opiekunami, w sumie około stu uczestników. Obie ekipy rozpoczęły trasę z Wisły Dziechcinka i przez Mały Stożek oraz Cieślar dotarły do punktu docelowego jakim było schronisko na Soszowie. Po wypoczynku i posiłku oraz zakupieniu pamiątek uczestnicy wyruszyli w drogę powrotną do Wisły Jawornik. Opiekunami wyjazdu byli: Barbara Grela - Kukuczka, Bożena Kozikowska, Marek Mażarski, Grzegorz Kukuczka, Beata Hanzlik, Barbara Wija, Bożena Karpiel, Jolanta Plinta, Maria Kościelny, Agnieszka Ziętek, Katarzyna Knyps - Korycka.