Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „English Vocabulary Genius V”

26 października pięcioro z naszych uczennic wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „English Vocabulary Genius V” w Radlinie.

Żeby pojechać na finał konkursu uczennice musiały przejść szkolne eliminacje, które polegały na bezbłędnym opanowaniu listy 250 słów w języku angielskim. Konkurs okazał się szczęśliwy dla Natalii Garstki z klasy 3 b gimnazjum i Karoliny Ibron z klasy 3 c gimnazjum, które zajęły exe quo III miejsce i tym samym zostały laureatkami konkursu. 26 listopada odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Każdy laureat otrzymał imponujący puchar z tytułem Geniusza  Słownictwa Języka Angielskiego czyli „English Vocabulary Genius”.   Naszym wspaniałym uczennicom serdecznie gratulujemy sukcesu, życzymy kolejnych sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Katarzyna Kondziołka i Monika Kawalec