Dzień Kredki w klasach 1b, 2a i 2b

Mimo, iż nauka odbywa się zdalnie w domu, nie przeszkodziło to uczniom klas 1b, 2a i 2b, by odchodzić dzień kredki, który przypadał w niedzielę 22 listopada.

W poniedziałek wychowawczynie tych klas przygotowały zajęcia innego typu, na których dzieci dowiedziały się ile jest rodzajów kredek, jak produkuje się kredki świecowe, odgadywali zagadki, rozwiązywali zadania. Były do nich dołączone polecenia z edukacji matematycznej czy polonistycznej tj. mierzenie czy przeliczanie kredek, układanie w kolejności alfabetycznej ich kolorów. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i frajdą wykonywali polecenia, a dodatkowo w ramach edukacji plastycznej tworzyli najdłuższe kredki z papieru oraz kredkowe obrazki.