Nagroda dla rozśpiewanej szkoły.

W maju br. 280 uczniów naszej szkoły przystąpiło do II Edycji  Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych " Do Hymnu".

W tym konkursie nasza szkoła zajęła I miejsce w województwie śląskim. Dnia 17 czerwca w Galerii Porczyńskich w Warszawie delegacja w składzie : Joanna Grzybek ( kl. VIa), Antoni Ziarnik ( kl. Vd) , Jakub Kwolek ( kl. Va) oraz nauczyciele : Maria Branny i Beata Pilśniak- Hojka odebrała pamiątkowy dyplom oraz statuetkę. Szkoła otrzymała również nagrodę finansową. Gratulacje należą się młodym śpiewakom, a także pani Beacie za pokierowanie tak ogromnym zespołem i przygotowanie dzieci do występu. Liczymy na ich głosy w następnych projektach artystycznych.

Na zdjęciu - śląski wicekurator oświaty Dariusz Domański z przedstawicielami Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach podczas gali wręczania nagród.