Zdrowie po cieszyńsku

Finał konkursu "Zdrowie po cieszyńsku" odbył się w auli widowiskowej COK Domu Narodowego w Cieszynie.

Propagował zdrowy styl życia w połączeniu z kulturą i tradycją Śląska Cieszyńskiego. Na konkurs powiatowy wpłynęły prace w trzech kategoriach: 57 bajek, 11 scenek teatralnych i 16 gier edukacyjnych. W gronie laureatów znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach. W kategorii gra edukacyjna zaszczytne I miejsce zdobyły Wiktoria Bury i Paulina Panak z kl. 8b za niezwykle oryginalną grę rozgrywającą się wewnątrz cieszyńskiej rotundy. W kategorii bajka III miejsce uzyskał Tomasz Holeksa z klasy 5a. Opiekę nad uczniami sprawowała polonistka Katarzyna Dynek. Gratulujemy uczniom sukcesów!