Koncert dla mamy i taty

To jedno słówko ma wyjątkową moc. Jest najczęściej pierwszym, które potrafimy wypowiedzieć. MAMA– daje życie i pierwszy dom, otacza miłością i troską, tuli i kołysze, karmi i gasi pragnienie. Kocha ponad życie, a my na zawsze jesteśmy jej częścią.

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Obchodzimy je zawsze 26 maja. Dlaczego właśnie w tym dniu? Może dlatego, by wszystkie najpiękniejsze kwiaty wiosny mogły być ofiarowane kochanym mamom.

Rodzice- z nimi związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam największy skarb – życie.

Uczniowie naszej szkoły uczcili to piękne święto w sposób szczególny, zapraszając na wyjątkowy koncert. Dzieci udowodniły, że kochają swoich rodziców nie tylko za to że są, ale również za to że są kochający, troskliwi, pracowici, serdeczni, opiekuńczy, wyrozumiali, cierpliwi i tak można jeszcze długo wymieniać jacy są nasi rodzice.