PÓŁFINAŁY POWIATOWE W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZYN kl. 7-8

We wtorek 18.04.2023 r. na boisku „Orlik” przy naszej szkole odbyły się gminne zawody w piłkę nożną dziewczyn klas 7-8.Podczas tych zawodów Zebrzydowianki wygrały z SP Kończyce Małe (2:1) i reprezentowały naszą Gminę na zawodach Powiatowych Szkolnego Związku Sportowego, które odbyły się tego samego dnia na naszym „Orliku”.

Podczas tych zawodów rozegrały mecze z drużynami z SP Cieszyn nr2 przegrywając 1:4 i SP Pogwizdów, wygrywając 2:1. Ostatecznie Zebrzydowianki zajęły II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Karakuła (kapitan drużyny), Maja Trzaskalik, Emilia Kroczek, Wiktoria Kroczek, Wiktoria Giza (bramkarka), Amelia Grzonka, Lidia Prandzioch, Zuzanna Tomala, Nikola Śmieja, Dominika Michalik, Klaudia Kajura. Drużynę przygotowała B. Grela-Kukuczka.