Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach

Wolne stanowisko pracy - konserwator

WOLNE STANOWISKO PRACY

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zebrzydowicach

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

- konserwator

Forma zatrudnienia:

  • Stanowisko pracy: konserwator
  • Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo  – pełny etat
  • Praca w godzinach popołudniowych - 13.30 - 21.30
  • Miejsce wykonywania pracy: Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zebrzydowicach, ul J. Kochanowskiego 55

Wymagania podstawowe dla kandydata:

  • Wykształcenie  min. zawodowe o profilu umożliwiającym wykonywanie zadań na wskazanym stanowisku.
  • Umiejętności: wykonywanie drobnych prac remontowych.
  • Dyspozycyjność i mobilność czasowa.
  • Niekaralność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Obsługa i nadzór nad urządzeniami basenowymi w tym praca z chemią basenową.
  • Prace konserwatorskie i porządkowe na obiektach szkoły i w ich otoczeniu.
  • Wykonywanie drobnych prac remontowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji i urządzeń elektrycznych.
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji i urządzeń cieplnych.

Wymagane dokumenty:

  • List motywacyjny i CV,
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentacji związanej z realizacją postępowania kwalifikacyjnego  w naborze na stanowisko konserwatora".
  • Dokumenty potwierdzające wykształcenie
  • Kopie posiadanych świadectw pracy
  • Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych.
  • Inne dodatkowe dokumenty stwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności.

 Termin składania dokumentów 21 marzec 2019r.