Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Jak co roku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zaangażowali się w ogólnopolską akcję WOŚP.

Finał tegoroczny odbył się 13 stycznia. Pogoda nie sprzyjała – było deszczowo i wietrznie. Naszych wolontariuszy nie wystraszyło to jednak i ogółem zebrali 10.555,13 zł! Byli to: Antonina Żesławska (5c ),Milena Duraj ( 6b), Aleksandra Majer( 6b) Jakub Fojcik (7a), Magdalena Frankowska ( 7a) , Piotr Janas ( 7a) Kacper Kołatek ( 7a), Agata Mulawa ( 7a) Kacper Petyniak ( 7a), Wiktoria Pilawska ( 7a), Konrad Salamon ( 7a), Bartosz Żądlak ( 7a), Emilia Żesławska ( 7a), Roksana Dandyk (7b), Martyna Ignacek ( 7b),Kamila Machej ( 8a), Inga Kędzior( 8a), Kinga Górecka ( 8b), Natalia Kłopeć ( 8b), Marta Kopica ( 8b), Monika Kania (8b). Opiekunowie –  Danuta Taruc, Agnieszka Ziętek, Marek Mażarski.