GMINNE ZAWODY W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZEWCZYN KL. 7-8

W czwartek 12.01.2023 r. w hali sportowej SP Kończyce Małe odbyły się gminne zawody w piłkę ręczną dziewczyn klas 7-8. Podczas tych zawodów Zebrzydowianki rozegrały dwa mecze. Pierwszy z gospodarzem zawodów Kończyce Małe gdzie wygrały zdecydowanie 14:2 a drugi z SP Kaczyce również wygrywając 12:4.

Ostatecznie zajęły pierwsze miejsce i awansowały do powiatowych zawodów w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego gdzie będą reprezentować naszą gminę. Drugie miejsce zdobyły SP Kończyce M., a trzecie SP Kaczyce. Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Karakuła (kapitan drużyny), Maja Trzaskalik, Emilia Kroczek, Wiktoria Kroczek, Wiktoria Giza (bramkarka), Nadia Twardzik, Amelia Grzonka, Lidia Prandzioch, Zuzanna Tomala, Magda Gojowy, Nikola Śmieja, Dominika Michalik, Nadia Madecka. Zespół przygotowała i dopingowała B. Grela-Kukuczka.

Nasze dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze, były waleczne i ambitne na boisku za co im dziękuję i gratuluję.

Opr. B. G-K