ZAWODY POWIATOWE W KOSZYKÓWKĘ DZEWCZYN KL. 7-8

We wtorek 13.12.2022 r. w hali sportowej SP nr2 w Cieszynie odbyły się półfinały Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w koszykówkę dziewczyn klas 7-8. Naszą gminę reprezentowały uczennice z SP Zebrzydowice.

Podczas tych zawodów rozegrały dwa mecze. Pierwszy z SP Hażlach wygrywając 31 : 0, drugi z gospodarzem zawodów SP nr2 Cieszyn, gdzie po zaciętej i bardzo wyrównanej grze przegrały 12: 7. Ostatecznie I miejsce zdobył Cieszyn nr2, II miejsce SP Zebrzydowice a III m-ce SP Hażlach. Niestety tylko pierwsza drużyna awansowała do finału. Naszą szkołę reprezentowały: (na zdjęciu od lewej) E. Słotwińska, Z. Tomala, P. Karakuła (kapitan drużyny), N. Śmieja, M. Trzaskalik, E. Kroczek, W. Kroczek, L. Prandzioch, E. Żbikowska, W. Giza. Zespół przygotowała i dopingowała B. Grela-Kukuczka.