Konkurs Recytatorski "Oto narodził się wam Zbawiciel"

Szkoła podstawowa w Hażlachu kolejny raz zaprosiła dzieci z klas I-III do udziału w Międzygminnym Świątecznym Konkursie Recytatorskim "Oto narodził się wam Zbawiciel".

44 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnych eliminacjach do tego konkursu, które odbyły się 5 grudnia. Dzieci recytowały wiersze o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem. Do reprezentowania naszej szkoły wybrano ucznia klasy III a- Piotra Gizę oraz Zuzannę Torbicką z II b. Uczniowie wystąpili na konkursie w Hażlachu 11 grudnia, gdzie spotkali się z kolegami ze szkół gminy Hażlach i gminy Zebrzydowice. Umiejętności recytatorskie Zuzanny Torbickiej zostały nagrodzone wyróżnieniem, a Piotr Giza zajął I miejsce z wierszem Joanny Surzyckiej „Wigilijny nastrój”.